Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ116GX/S Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0

Sony Vaio VPCZ116GX/S Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Sony.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOOOTH-00174906-XP.EXE
Sony Vaio VPCZ116GX/S Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Philips 232E2SB/27 Monitor Driver 1.0 for Windows 7 i Toshiba Satellite P750 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1. Sony Vaio VPCZ116GX/S Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.