Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ116GX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0

Sony Vaio VPCZ116GX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 222
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOOOTH-00174906-XP.EXE
Sony Vaio VPCZ116GX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.0927.2011 f i EVGA X79 Classified Marvell LAN Driver 11.45.1.3. Kod programu Sony Vaio VPCZ116GX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.