Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony KDL-32HX75A BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAA for Mac OS

Sony KDL-32HX75A BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAA for Mac OS to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sony_tvupdate_2012_1402_g...
Sony KDL-32HX75A BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAA for Mac OS jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-26EX420 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GHA for Mac OS i Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) BIOS F7. Kod programu Sony KDL-32HX75A BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAA for Mac OS został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.