Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Songlines Magazine 2.2

Songlines Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Za stworzenie Songlines Magazine odpowiedzialna jest firma Songlines.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1170
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Songlines
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Songlines Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Songlines Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Songlines

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Harper’s Bazaar Russia oraz Adobe Inspire.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.