Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Snowboarder Magazine 2.5.7

Snowboarder Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Snowboarder Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Grind Media, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 734
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Grind Media, LLC
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Snowboarder Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Snowboarder Magazine powstało w studiu firmy Grind Media, LLC.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.7. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Młody Technik oraz Angeleno Interiors: iPhone Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.