Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Smurfs' Village SmurfsAndroid

Smurfs&39; Village to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Smurfs&39; Village zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Beeline Interactive, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 916
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Beeline Interactive, Inc.
Rozmiar: 42 KB
Nazwa pliku: details?id=com.capcom.smu...
Smurfs' Village to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Smurfs' Village powstało w studiu firmy Beeline Interactive, Inc..

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji SmurfsAndroid. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Minebuilder oraz Swords and Soldiers.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.