Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Smartphone Essentials 2.5.7

Smartphone Essentials to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Smartphone Essentials to aplikacja wprowadzona na rynek przez Imagine Publishing

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 699
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Smartphone Essentials to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Smartphone Essentials dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.7 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Real Madrid Grada Blanca oraz MAGAZYN FILM.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.