Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Smart App Protector(app lock+) 4.5.3

Smart App Protector(app lock+) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Smart App Protector(app lock+) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników sputnik

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 947
Cena/licencja: 4,19 zł
Producent/dystrybutor: sputnik
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.sp.protect...
Smart App Protector(app lock+) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Smart App Protector(app lock+) powstało w studiu firmy sputnik.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 4.5.3. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić HDR Camera+ oraz Plume Premium for Twitter.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.