Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ski and Snowboard Magazine 7.10

Ski and Snowboard Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Ski and Snowboard Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio YUDU Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 547
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: YUDU Media
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
Ski and Snowboard Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Za stworzenie Ski and Snowboard Magazine odpowiedzialna jest firma YUDU Media.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 7.10 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Country Living UK oraz Digital SLR Photography.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.