Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SilverFast Ai Epson 4870 (Win) 6.6.2r4

SilverFast Ai Epson 4870 (Win) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma LaserSoft Imaging.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 741
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LaserSoft Imaging
Rozmiar: 18 KB
Nazwa pliku: SFen-6.6.2r4aEpson_1.exe
SilverFast Ai Epson 4870 (Win) to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma LaserSoft Imaging.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

SilverFast Ai Epson 4870 (Win) to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Extensa 4630G Notebook Intel WLAN Driver 12.0.0.78 for Vist, czy NETGEAR WG511v2 54 Mbps Wireless PC Card. SilverFast Ai Epson 4870 (Win) poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.