Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Silesia Magazyn Mody 1.0

Silesia Magazyn Mody to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Silesia Magazyn Mody zostało stworzone przez firmę Valkea Media S.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 779
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Valkea Media S.A.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Silesia Magazyn Mody to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Silesia Magazyn Mody może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić House & Garden oraz Maxim+ Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.