Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ShadowProtect SPX Desktop (64-bit) - wersja na 90 dni

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 162
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: StorageCraft
Rozmiar: 60.22 MB
Nazwa pliku: ShadowProtect_SPX-en-US-6...
ShadowProtect SPX to kompleksowe narzędzie chroniące Twoje dane na wypadek ich utraty np. w przypadku awarii komputera. Zainstaluj program i uruchom go, a będzie tworzył kopie chronionych dysków nawet co 15 minut, działając w tle i nie przeszkadzając Ci w codziennej pracy. Backup tworzony programem ShadowProtect SPX obejmuje wszystkie dane znajdujące się na Twoim komputerze, w tym system operacyjny wraz z konfiguracją oraz wszystkie aplikacje.

To co wyróżnia ShadowProtect SPX spośród dostępnych na rynku rozwiązań do backupu to szybkość reakcji w sytuacji awaryjnej. Jeżeli komputer ulegnie awarii, w przeciągu 5 minut można odzyskać dostęp do zbackupowanego systemu i kontynuować przerwaną pracę, nie tracąc czasu na naprawy czy ponowne instalowanie systemu i aplikacji. Wszystko dzięki technologii VirtualBoot, która pozwala odzyskać dostęp do danych w postaci maszyny wirtualnej na dowolnie wybranym komputerze. (Więcej: www.stc-polska.pl/virtualboot ). Jeżeli natomiast awaria wymaga wymiany uszkodzonego sprzętu istnieje możliwość odtworzenia wszystkich danych z backupu w bardzo prosty sposób, również na zupełnie innym sprzęcie niż ten, z którego był wykonany backup. Dzięki technologii HIR (Hardware Independent Restore) program ShadowProtect SPX w sposób automatyczny dopasowuje sterowniki do nowego sprzętu i odtworzy całą zawartość backupu. (Więcej: www.stc-polska.pl/hir )

Aby skorzystać z 90-dniowej wersji programu, pobierz plik instalacyjny z wirtualnego DVD. W momencie pobierania pliku wyświetli się kod – zapisz go. Zanim rozpoczniesz instalację programu ShadowProtect SPX wejdź na www.stc-polska.pl/pcworld i uzupełnij formularz na stronie, podając kod wyświetlony podczas pobierania programu z wirtualnego DVD. Zwróć uwagę na wielkie i małe litery. W kodzie nie występuje znak spacji. Jeśli wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie, w ciągu godziny na Twój adres e-mail zostanie wysłany klucz licencyjny wraz instrukcją instalacji i uruchomienia programu. Przed uruchomieniem instalatora upewnij się, że na Twoim komputerze nie działa inne oprogramowanie do backupu. Jeżeli korzystasz z tego typu programów, odinstaluj je przed uruchomieniem instalatora programu ShadowProtect SPX.

Aby korzystać z wersji programu ShadowProtect SPX Desktop, dostępnej dla czytelników magazynu PC World, komputer z zainstalowanym oprogramowaniem wymaga dostępu do Internetu (minimum raz na 14 dni).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.