Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Seventeen Magazine 2.2.2

Seventeen Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Seventeen Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 526
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
Seventeen Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Seventeen Magazine zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.2.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Linux For You oraz Schweizer Illustrierte eMagazin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.