Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Setting Profiles Full 1.1.4.2F

Setting Profiles Full to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Setting Profiles Full dzięki zaangażowaniu pracowników probeez.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 515
Cena/licencja: 12,62 zł
Producent/dystrybutor: probeez
Rozmiar: 69 KB
Nazwa pliku: details?id=com.probeez.pr...
Setting Profiles Full to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Setting Profiles Full wprowadzono na rynek przez probeez

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.1.4.2F. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Cyberon Voice Commander(PL) oraz Season Zen HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.