Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SetCPU for Root Users Zależy od urządzenia

SetCPU for Root Users to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie SetCPU for Root Users odpowiedzialna jest firma MichaelHuang.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 837
Cena/licencja: 6,29 zł
Producent/dystrybutor: MichaelHuang
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.mhuang.ove...
SetCPU for Root Users to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. SetCPU for Root Users powstało w studiu firmy MichaelHuang.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić HD Widgets oraz Root Explorer (File Manager).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.