Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SELF Magazine 3.7

SELF Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. SELF Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
SELF Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. SELF Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.7. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Appliness oraz Italia! - The UK's award winning magazine about Italy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.