Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SeekDroid AntiTheft & Security 2.0.4

SeekDroid AntiTheft & Security to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. SeekDroid AntiTheft & Security powstało w studiu firmy GT Media, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 556
Cena/licencja: 9,46 zł
Producent/dystrybutor: GT Media, LLC
Rozmiar: 18 KB
Nazwa pliku: details?id=org.gtmedia.se...
SeekDroid AntiTheft & Security to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie SeekDroid AntiTheft & Security odpowiedzialna jest firma GT Media, LLC.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.0.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić TapeMachine Recorder oraz Light Flow.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.