Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Secret Maryo Chronicles 1.9

Secret Maryo Chronicles jest darmową grą stworzoną dla licznych wielbicieli i fanów najpopularniejszej aplikacji jaka powstała na konsolę Nintendo - Mario. Użytkownik wciela się w tytułowego hydraulika, który ma na celu uwolnienie księżniczki. Oczywiście przeszkadzają mu w tym różne złowrogie potwory i zawiłe labirynty. Grafika została stworzona od nowa i obsługuje biblioteki OpenGL, jednak wciąż są to jedynie dwa wymiary. Warto również podkreślić, że Secret Maryo Chronicles jest grą całkowicie darmową.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 888
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Secret Maryo Chronicles
Rozmiar: 53.74 MB
Nazwa pliku: SMC_1.9_win32.zip
Secret Maryo Chronicles jest darmową grą stworzoną dla licznych wielbicieli i fanów najpopularniejszej platformówki jaka powstała na konsolę Nintendo - Mario. Użytkownik wciela się w tytułowego hydraulika, który ma na celu uwolnienie księżniczki. Oczywiście przeszkadzają mu w tym różne złowrogie potwory i zawiłe labirynty. Grafika została stworzona od nowa i obsługuje biblioteki OpenGL, jednak wciąż są to jedynie dwa wymiary. Warto również podkreślić, że Secret Maryo Chronicles jest grą całkowicie darmową.

W wersji 1.9 gry Secret Maryo Chronicles wprowadzono jednego nowego przeciwnika (The Spikeball), stworzono kilka nowych elementów zdobiących tło i otoczenie oraz zmodyfikowano niektóre właściwości wrogów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.