Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Screebl - Get Your Screen On! 2.7.3

Screebl - Get Your Screen On! to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Screebl - Get Your Screen On! zostało stworzone przez firmę keyeslabs.com.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 859
Cena/licencja: 6,99 zł
Producent/dystrybutor: keyeslabs.com
Rozmiar: 27 KB
Nazwa pliku: details?id=com.keyes.scre...
Screebl - Get Your Screen On! to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Screebl - Get Your Screen On! może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników keyeslabs.com

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 2.7.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Miernik dźwięku - Sound Meter oraz BSPlayer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.