Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Schweizer Illustrierte eMagazin 2.1.1

Schweizer Illustrierte eMagazin to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Schweizer Illustrierte eMagazin zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Ringier AG.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ringier AG
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Schweizer Illustrierte eMagazin to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Schweizer Illustrierte eMagazin dzięki zaangażowaniu pracowników Ringier AG.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1.1 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także Sound + Vision oraz Professional Photographer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.