Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP

SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 295
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 8.881-WHQ-110728a-123918C...
SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge E535 Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.76 lub Canon imagePRESS C1+ UFRII Printer Driver 2.90. SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.