Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Windows 7) 1.0

SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Windows 7) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Planex USA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 356
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Planex USA
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku: CA-U3EXP_Windows_7.rar
SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Windows 7) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Planex USA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Windows 7), posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre M80 Marvell LAN Driver 11.24.3.3 czy Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technology 2.. SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Windows 7) poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.