Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f

Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2145
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Easy_Support_Center_1.2.2...
Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Brother MFC-9560CDW Add Printer Wizard Driver 1.06 x64 czy Toshiba Satellite L630 HDD Protection Utility 2.3.0.0 for XP. Programiści Samsung zadbali, by Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.