Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP550P5C Notebook Chargeable USB Software 1.3.0.0 for XP

Samsung NP550P5C Notebook Chargeable USB Software 1.3.0.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 583
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Chargeable_USB_WXP_1.3.0....
Samsung NP550P5C Notebook Chargeable USB Software 1.3.0.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Samsung NP550P5C Notebook Chargeable USB Software 1.3.0.0 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Nikon NEF Codec 1.14.0, czy Asus X54C Notebook AI Recovery Utility 1.0.16 for Windows 7 x86. Kod programu Samsung NP550P5C Notebook Chargeable USB Software 1.3.0.0 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.