Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1

Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 516
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Battery_Life_Extender_WXP...
Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L635 PC Health Monitor Tool 1.6.0.0 for Window i Toshiba Satellite L650 Intel MEI Driver 6.0.30.1203 for XP. Kod programu Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.