Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP530U3BI Series 5 Notebook Battery Manager Software 2.1

Samsung NP530U3BI Series 5 Notebook Battery Manager Software 2.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 439
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Samsung_Battery_Manager_W...
Samsung NP530U3BI Series 5 Notebook Battery Manager Software 2.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Samsung.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Samsung NP530U3BI Series 5 Notebook Battery Manager Software 2.1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Brother HL-5370DWT Printer Firmware Update Tool 1.18 czy Lenovo ThinkCentre M52e Flash BIOS 2HKT13A. Samsung NP530U3BI Series 5 Notebook Battery Manager Software 2.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.