Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP500P4C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.4 for Win

Samsung NP500P4C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.4 for Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2094
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Easy_Settings_1.1.1.4.ZIP
Samsung NP500P4C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.4 for Win jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ECS Z77H2-A2X Deluxe (V2.0) Intel Chipset Driver 9.3.0.1020 i Gigabyte P2542S Notebook Nvidia Display Driver 304.84 for Window. Samsung NP500P4C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.4 for Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.