Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung ME46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for XP

Samsung ME46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fileDownload.do?down_id=1...
Samsung ME46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung ME46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA X79 Classified Intel RSTe Driver 3.0.0.3020 czy Toshiba Satellite L735 Intel MEI Driver 7.0.2.1164 for Windows 7. Aplikacja Samsung ME46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.