Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0

SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 9987
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20537527_6acacde517ec00a0...
SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive i Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel WLAN Driver 15.5.2 for Wi. Kod programu SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.