Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0

Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma SAMSUNG.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 552
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SAMSUNG
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SM460UT.exe
Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki SAMSUNG.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA X79 Classified ASMedia USB 3.0 Driver 1.6.3.0 czy Asus K53TA Notebook AMD Chipset Driver 8.903.0.0000 for Windows . Samsung 460UTN-UD LCD Monitor Driver 1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.