Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sailing Today Magazine 4.9.4

Sailing Today Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Sailing Today Magazine zostało stworzone przez firmę MagazineCloner.com Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 687
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: MagazineCloner.com Limited
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Sailing Today Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Sailing Today Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez MagazineCloner.com Limited

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.9.4. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Nuts Magazine International oraz Popular Science+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.