Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SAILING Magazine 2.5.7

SAILING Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. SAILING Magazine powstało w studiu firmy Port Publications, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 624
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Port Publications, Inc.
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
SAILING Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. SAILING Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Port Publications, Inc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.7. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić BMJ (British Medical Journal) oraz BMW Car.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.