Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha v1.3

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha to gra oparta na Cieniu Czernobyla, jednak znacznie bardziej rozbudowana i ulepszona.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 12150
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dezowave Group
Rozmiar: 6462.81 MB
Nazwa pliku: LOSTALPHA1.3.zip
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha to gra akcji fps dla każdego miłośnika serii S.T.A.L.K.E.R. Dzięki udostępnieniu kodu gry Cień Czarnobyla przez twórców, grupa fanów i moderów postanowiła przerobić ten tytuł ponownie, likwidując wszystkie niedopracowania oryginału i wzbogacając gameplay o kolejne możliwości. Jeżeli ktoś nie grał w żaden tytuł z serii, wyjaśniamy pokrótce, że gracz wciela się tu w stalkera - człowieka eksplorującego Strefę powstała po awarii reaktora w Czarnobylu. Jest ona pełna zmutowanych, śmiertelnie groźnych zwierząt i ludzi, jednak co przyciąga do niej wszystkich, to artefakty o niezwykłej mocy.

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha ulepsza oryginalną rozgrywkę o takie elementy jak: mnóstwo nowych lokacji, dziesiątki nowych zadań do wykonania, przedmiotów do znalezienia i broni do użycia, a także to, czego brakowało miłośnikom oryginału - opcję jazdy pojazdami po rozległym terenie Strefy. Lost Alpha jest grą samodzielną, która nie wymaga zainstalowanego w systemie pierwowzoru ani też innej gry z cyklu.

UWAGA

Gra jest podwójnie spakowana. najpierw należy rozpakować plik .zip, a następnie wskazać na plik "S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar" i rozpakować go. Dopiero wówczas pojawi się instalator gry.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.