Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

[root] Chainfire3D Pro 3.3

[root] Chainfire3D Pro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. [root] Chainfire3D Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Chainfire.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 786
Cena/licencja: 14,88 zł
Producent/dystrybutor: Chainfire
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=eu.chainfire.c...
[root] Chainfire3D Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja [root] Chainfire3D Pro zostało stworzone przez firmę Chainfire.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 3.3. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić AlarmDroid Pro oraz Note Everything Pro Add-On.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.