Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Root Browser (File Manager) 2.0.3

Root Browser (File Manager) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Root Browser (File Manager) dzięki zaangażowaniu pracowników JRummy Apps Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2084
Cena/licencja: 3,50 zł
Producent/dystrybutor: JRummy Apps Inc.
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.jrummy.roo...
Root Browser (File Manager) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Root Browser (File Manager) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników JRummy Apps Inc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.0.3. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Thumb Keyboard (Phone/Tablet) oraz WiFi File Transfer Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.