Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ROBOT Magazine 2.7.6

ROBOT Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie ROBOT Magazine odpowiedzialna jest firma Reset Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 970
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Reset Media
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:
ROBOT Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. ROBOT Magazine powstało w studiu firmy Reset Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.7.6. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także FourFourTwo Magazine oraz Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.