Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ROAD magazine HD 3.1.0

ROAD magazine HD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. ROAD magazine HD może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 623
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BlueToad, Inc.
Rozmiar: 17 KB
Nazwa pliku:
ROAD magazine HD to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. ROAD magazine HD to aplikacja wprowadzona na rynek przez BlueToad, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.1.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić TRVL oraz Gazeta Bankowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.