Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Revo Uninstaller 2.0.1

Revo Uninstaller to aplikacja do usuwania zainstalowanych w systemie programów i gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 585
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VS Revo Group
Rozmiar: 7.1 MB
Nazwa pliku: revo_2.0.1.exe
Revo Uninstaller jest użyteczną aplikacją do kompleksowego usuwania programów z systemu. Program posiada funkcję i narzędzie przypominające aplet „Dodaj/Usuń Programy” wbudowany w system Windows. Czym różni się od niego?

Revo Unistaller kasuje związane z wybranym programem pliki , wpisy do rejestru, skróty, pliki tymczasowe itp. Ułatwia także oczyszczenie Autostartu Windows, historii przeglądarek internetowych lub całych pakietów oprogramowania, jak np. MS Office. Aplikacja wyposażona została również w tzw. tryb łowcy - po wskazaniu z jego pomocą jakiejś ikonki, Revo Unistaller sam wyszuka odpowiednią aplikację i powiązane z nią rzeczy a następnie odinstaluje je. Aplikacja to niewielkie narzędzie, które przyda się także właścicielom nowych notebooków, którzy chcieliby w prosty i szybki sposób usunąć Bloatware - zainstalowane przez producenta komputera, często zbędne, programy.

Wersja darmowa nie posiada opcji i narzędzi znajdujących się w edycji Pro. Są to między innymi wymuszenie deinstalacji, odinstalowywanie kilku aplikacji w tym samym czasie czy też oczyszczanie przeglądarek internetowych.

Stabilne wersje Revo Uninstaller

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.