Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Resco Explorer 2010 8.0 (Windows Mobile)

Resco Explorer 2010 to najnowsza odsłona jednego najlepszych menedżerów plików dla PDA i palmofonów z systemem Windows Mobile.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 534
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Resco
Rozmiar: 1.44 MB
Nazwa pliku: rescoexploreren_p.exe
Resco Explorer 2010 to najnowsza odsłona jednego najlepszych menedżerów plików dla PDA i palmofonów z systemem Windows Mobile.

Oprócz standardowych funkcji jakie oferuje większość menedżerów plików na PDA jak chociażby systemowy File Explorer, Resco Explorer umożliwia nadpisywanie plików systemowych, szyfrowanie plików i folderów, kompresowanie plików, obsługuje protokół FTP jak i również dostęp do peceta przez WLAN. Aplikacja posiada również wbudowaną przeglądarkę plików graficznych, a dzięki integracji z Resco Photo Managerem można korzystać z niektórych z funkcji tego programu bezpośrednio spod Explorera 2010.

Wielu użytkownikom Windows Mobile brakuje systemowego Kosza, znanego ze stacjonarnych wersji systemu. Resco Explorer nadrabia i tę zaległość tworząc wirtualny folder zwany Koszem, do którego przenoszone są kasowane pliki.

Nowością obecnej wersji jest funkcja wysyłania zdjęć do popularnych serwisów społecznościowych, jak Facebook, Flickr, Twitter, Picasa czy MySpace.

Program firmy Resco działa bardzo szybko i sprawnie. Interfejs aplikacji jest w pełni dostosowany do obsługi palcem.

Obsługiwane urządzenia:

Pocket PC
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.