Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Realtek RTL Gigabit and Fast Ethernet NIC Driver (Windows 2000/X 5.719 (04/01/2009)

Realtek RTL Gigabit and Fast Ethernet NIC Driver (Windows 2000/X to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Realtek Semiconductor.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1471
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Realtek Semiconductor
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku: PCI_Install_5719_0331.zip
Realtek RTL Gigabit and Fast Ethernet NIC Driver (Windows 2000/X są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Realtek Semiconductor.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge E325 Conexant Audio Driver 8.32.27.0 i USB2.0 PC Camera (SN9C201). Realtek RTL Gigabit and Fast Ethernet NIC Driver (Windows 2000/X poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.