Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Realtek HD Audio (With EC) Driver 6.0.1.5400 for Windows 7/Windo

Realtek HD Audio (With EC) Driver 6.0.1.5400 for Windows 7/Windo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 415
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20045507_a4d89c2fcb2507d1...
Realtek HD Audio (With EC) Driver 6.0.1.5400 for Windows 7/Windo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści REALTEK zadbali, by Realtek HD Audio (With EC) Driver 6.0.1.5400 for Windows 7/Windo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.