Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Reader's Digest 1.9

Reader's Digest to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Reader's Digest powstało w studiu firmy Reader's Digest Association.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 683
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Reader's Digest Association
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Reader's Digest to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Reader's Digest dzięki zaangażowaniu pracowników Reader's Digest Association.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.9.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Garden Design Mag oraz Guitar Techniques: tab, technique and tips to make you a better .
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.