Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Radio Internetowe PolskaStacja 1.1.2

Radio Internetowe PolskaStacja to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Radio Internetowe PolskaStacja zostało stworzone przez firmę webvisor.pl.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 7145
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: webvisor.pl
Rozmiar: 63 KB
Nazwa pliku: details?id=co.lab9&featur...
Radio Internetowe PolskaStacja to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Radio Internetowe PolskaStacja zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio webvisor.pl.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.1.2. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Titanium Media Sync oraz MX Player Kodek (ARMv7).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.