Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

"Bloomberg Businessweek Polska" 1.1

"Bloomberg Businessweek Polska" to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. "Bloomberg Businessweek Polska" to aplikacja wprowadzona na rynek przez Presspublica Sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 894
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Presspublica Sp. z o.o.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
"Bloomberg Businessweek Polska" to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z "Bloomberg Businessweek Polska" dzięki zaangażowaniu pracowników Presspublica Sp. z o.o..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.1.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Auto Express Magazine oraz Adobe Inspire.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.