Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Quiz genealogiczny 2.0.0.0

Quiz genealogiczny to świetny program do tworzenia quizów dotyczących rodziny. Można przeprowadzić dwa różne testy wiedzy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 935
Cena/licencja:
Producent/dystrybutor: PL-SOFT s.c.
Rozmiar: 5.96 MB
Nazwa pliku: genoquiz_setup_2.0.0.0.ex...
Quiz genealogiczny to prosty i intuicyjny w obsłudze polski program komputerowy, za pomocą którego szybko sprawdzisz swoją wiedzę z zakresu genealogii (drzewa genealogicznego) Twojej rodziny, a także z zakresu podstawowych pojęć stosowanych w genealogii. Quiz podzielony jest na dwa testy wiedzy: Genealogia rodziny oraz Genealogia. Quiz pierwszy przeznaczony dla osób zajmujących się genealogią rodziny i budujących drzewa genealogiczne rodzin z wykorzystaniem narzędzi komputerowych, programów i aplikacji genealogicznych. Źródłem danych dla tego quizu jest plik danych genealogicznych w jednym z formatów: *.gedcom lub *.dg.

Quiz genealogiczny to także Quiz Genealogia. Przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących sprawdzić swoją wiedzę z zakresu genealogii ogólnej oraz podstawowych pojęć genealogicznych. Źródłem danych dla tego testu jest kilkadziesiąt autorskich pytań z szerokiego zakresu genealogii ogólnej. Aplikacja dostępna jest za darmo.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.