Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Quickoffice Connect Mobile Suite 3.3.0 (iPhone)

„Mind Mapping”, czyli mapowanie myśl jest bardzo przydatnym narzędzie podczas pracy na różnego rodzaju projektami. Aplikacja iThoughts z wbudowanym własnym CMSem pozwala na układnie „Map myśli” na ekranie telefonu. Współpracuje z wcześniej wymienionymi programami Box.net i Dropbox, dzięki czemu możemy dzielić się w łatwy sposób naszymi „myślami”.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 739
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Quickoffice Inc.
Rozmiar: 13.7 MB
Nazwa pliku:
Quickoffice Connect Mobile Suite to pakiet biurowy dla iPhone umożliwiający przeglądanie, edytowanie i zapisywanie dokumentów, Arkuszów kalkulacyjnych a także na przeglądnie prezentacji (jak informują autorzy edycja ma się pojawiać w następnych wydaniach). Główną zaletą aplikacji jest integracja programu z Dropbox, Box.net i MobileMe, dzięki czemu możemy dzielić się naszymi plikami z innymi użytkownikami. Aplikacja posiada możliwości dostępu do poczty e-mail a także więkoszość funkcji znanych z Word i Excel.

Quickoffice Connect Mobile Suite jest płatną wersją programu, istnieje również darmowa wersja Quickoffice Connect, ale nie można w niej zapisywać plików.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.