Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

QQ Player 3.9.934

QQ Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów z wieloma użytecznymi funkcjami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Tencent Company
Rozmiar: 32.92 MB
Nazwa pliku: QQPlayer_3.9.934.exe
QQ Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, za pomocą którego możemy odtwarzać wszystkie formaty filmów, muzyki oraz przeglądać grafiki. Warto podkreślić, że jest tu wbudowana funkcja zmiany filmu 2D w 3D za pomocą jednego tylko kliknięcia. Do tego dochodzą takie funkcje jak możliwość podzielenia dużego klipu wideo na mniejsze, pełna obsługa napisów do filmów, tworzenie zrzutów ekranu, konwersja i transfer multimediów na urządzenia przenośne Apple, odtwarzanie plików flash i inne.

QQ Player umożliwia także automatyczne pobieranie tekstów do słuchanych utworów audio, możliwość zatrzymania odtwarzania i start od tego samego momentu po ponownym włączeniu programu. O wszystkich funkcjach można przekonać się w każdej chwili - ten ciekawy odtwarzacz dostępny jest za darmo. Niestety, nie ma polskiego interfejsu.

UWAGA

Instalacja odbywa się w języku chińskim, a po niej interfejs pokazuje się w tym właśnie języku. Aby go zmienić, należy skopiować plik "English.lng" z archiwum - plik pobierany z tej strony - a następnie wkleić go do folderu, w którym został zainstalowany odtwarzacz.

Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

Stabilne wersje QQ Player

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.