Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Q-Dir Portable 6.24

Q-Dir to menadżer plików, który można traktować jako alternatywę dla Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 222
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SoftwareOK
Rozmiar: 525 KB
Nazwa pliku: Q-Dir_Portable.zip
Q-Dir to darmowy menadżer plików, który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows czy popularny Total Commander - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi. Interfejs programu Q-Dir podzielony jest na cztery części, w których użytkownik może wyświetlać różne lokalizacje plików i modyfikować wygląd aplikacji, zmieniając rozmiar poszczególnych okien czy ich układ.

Q-Dir w przejrzysty sposób przestawia wyświetlane pliki i foldery – do różnych typów danych stosowane są różne kolory czcionek, a po kliknięciu np. utworu muzycznego widoczne są informacje o jego wykonawcy, nazwie albumu itp. Program zawiera także mechanizm, który umożliwia przejście do określonych miejsc na dyskach komputera (tzw. Ulubione lokalizacje). Ważną zaletą aplikacji jest jej elastyczność - ma duże możliwości konfiguracyjne, co pozwala dostosować wiele aspektów jej funkcjonowania do swoich potrzeb. Twórcą programu jest SoftwareOK.

Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku.

W najnowszej wersji wprowadzono poprawki pod kątem Windows 10 i Windows Server 2016.

Stabilne wersje Q-Dir Portable

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.