Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PTZ Controller 2.9 build 525

PTZ Controller to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Serial Port Tool.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 740
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Serial Port Tool
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku: PTZController.zip
PTZ Controller to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Serial Port Tool.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

PTZ Controller to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv, czy nVidia Graphics Driver (Windows XP/Media Center Edition). PTZ Controller poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.