Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Professional Photographer 2.1

Professional Photographer to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Professional Photographer to aplikacja wprowadzona na rynek przez Archant Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 921
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Archant Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Professional Photographer to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Professional Photographer powstało w studiu firmy Archant Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Science Magazine Newton oraz 3D Artist.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.